Vyndání tělíska. Může vypadnout nebo se někam jinam ztratit?

Zodpovězené
22. říj 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli tělísko může z těla ven, i když jsem to necítila.

Po 6 týdnech jsem šla na kontrolu, jestli se mi tělísko ujalo.... Paní doktorce jsem říkala, že mi nesedí a vadí mi. Doktorka řekla, že se sesunulo a že ho vyndá, ale nemohla ho nahmátnout... Tak se mě ptala, jestli není možné, že mi vypadlo... Říkala jsem, že bych to musela cítit a nešpinila jsem... Pak se dívala sondou, ale říkala, že mám přijít za týden, že teď je to podrážděné... Tak já nevím, proč se nepodívala prvně kam se sesunulo, a pak ho nevyndala.

Tělísko se nemůže nikam jinam ztratit, že ne?

Jsem z toho celá špatná.

Děkuji

Dobrý den,

varianta, že tělísko vypadlo a nevšimla jste si toho, je méně pravděpodobná.
Vstřebat se tělísko nemůže.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz