Mám šanci jen s dárkyní otěhotnět?

Zodpovězené
29. čer 2021

Dobrý den,

je mi 38 let, 2. ivf mi nevyšlo, moje Amh je 0,08 tudíž nízké a FSH 14 LH 6,1 tedy snížena ovariálni rezerva a léčim se se štítnou žlazou.

Mám nějakou šanci otěhotnět s vlastním vajíčkem, nebo je to na dárkyni? Jaká je s ní šance?

Navíc mám nepravidelnou menstruaci a ovulaci, která není.

Děkuji za odpověď

Dobrý den,

osobně bych léčbu s vlastními vajíčky nevzdával, na druhou stranu léčba s darovanými Vám dá mnohem větší šanci na úspěch a taky je nutno vzít v potaz úhradu léčby ze zdravotního pojištění.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz