Určení pohlaví dle ultrazvuku. Poznáte?

Zodpovězené
3. únor 2022

Dobrý den, pane doktore,

dnes jsem byla na těhotenské kontrole (16+5) a kontrolu prováděla asistentka, která zatím není tolik zkušená a netroufla si určit pohlaví dle utz. Samozřejmě na finálnější úsudek si počkám na velký ultrazvuk ve 20. tt, ale jsem zkrátka nedočkavá a chtěla bych se zeptat, zda Vaše zkušenější oko ze snímku náhodou pohlaví nepozná.

Moc děkuji za případnou odpověď a přeji pěkný den 🙂.

Dobrý den,

bohužel z přiloženého snímku to posoudit nelze 🙂 , nezbývá tedy než vyčkat...

Přeji Vám hezký den,

MUDr. Martin Hynek

gynekolog-porodník, klinický genetik
www.gynfem.cz
www.cfm.gynpor.cz